SUOMEN VOITELUAINEKAUPPA OY
Linjatie 2
33470 YLÖJÄRVI

Puh: 010 339 2250
Sähköposti: info@voiteluainekauppa.com

Y-tunnus: 2692137-7

Verkkolaskujen vastaanotto:

Verkkolaskuosoite: 003726921377

Välittäjän tunnus: 003721291126

NOUTOMYYMÄLÄ

Linjatie 2, 33470 YLÖJÄRVI

avoinna arkisin klo 8.00 -17.00.

Noutomyymälä ja varasto

Mikko Nieminen

Puh. 010 339 2251 tai 0400 810 104

varasto@voiteluainekauppa.com

PÄIVYSTYS

Iltaisin ja viikonloppuisin

040 832 6109 tai 0500 861 756

Päivystysmaksu 15€

YHTEYSHENKILÖT

Sari Ristilä-Happonen

Talous- ja markkinointipäällikkö

Suora 010 339 2253

GSM 040 577 9439 

sari.ristila-happonen@voiteluainekauppa.com

Emma Poussu

Talous- ja markkinointiassistentti

Suora 010 339 2261

GSM 050 466 4783

emma.poussu@voiteluainekauppa.com

Atte Välimäki

Toimitusjohtaja

Suora 010 339 2258

GSM 040 832 6109

atte.valimaki@voiteluainekauppa.com

Tapio Laine

Hallituksen pj.

Osto ja myynti

Suora 010 339 2260

GSM 0500 861 756 

tapio.laine@voiteluainekauppa.com

Tommi Uusi-Rauva

Operatiivinen Johtaja

Suora 010 339 2267

GSM 040 620 1160 

tommi.uusi-rauva@voiteluainekauppa.com

Jussi Monto

Insinööri

Tekninen johtaja

Suora 010 339 2259

GSM 050 436 0244

jussi.monto@voiteluainekauppa.com

Ville Haaparanta

Myynti

Suora 010 339 2254

GSM 050 560 6406

ville.haaparanta@voiteluainekauppa.com

Samuel Salokannel

Myynti

Suora 010 339 2255

GSM 050 467 4463

samuel.salokannel@voiteluainekauppa.com

Topi Laine

Myynti

Suora 010 339 2266

GSM 040 703 3934

topi.laine@voiteluainekauppa.com

Jussi Haaparanta

Osto ja myynti

Suora 010 339 2256

GSM 050 466 0732

jussi.haaparanta@voiteluainekauppa.com

RaulRistilä

Myynti

Suora 010 339 2257

GSM 050 441 2749

raul.ristila@voiteluainekauppa.com

Timo Heino

Osto, myynti ja logistiikka

Suora 010 339 2262

GSM 050 470 5744

timo.heino@voiteluainekauppa.com

Tony Hakovirta

Myynti

Suora 010 339 2252

GSM 050 340 1719

tony.hakovirta@voiteluainekauppa.com

Mikko Nieminen

Varasto / noutomyymälä

Suora 010 339 2251

GSM 0400 810 104

varasto@voiteluainekauppa.com

Kaikki mitä tarvitset. Ja paljon enemmän.

info@voiteluainekauppa.com

Linjatie 2, 33470 YLÖJÄRVI

Puh. 010 339 2250

Noutomyymälä 8.00-17.00

Linjatie 2, 33470 YLÖJÄRVI

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Google Places Social Icon